google-site-verification: google70c93aaf081a4354.html UA-122395467-1 UA-122395467-1 Akustické sádrokartonové předstěny | Sádrokarton-Interiér

Sádrokarton-Interiér

Montáže sádrokartonu, rekonstrukce interiérů, odhlučnění stěn a stropů.

Akustické předstěny

Akustické předstěny s modrou akustickou deskou RigipsBydlíte nebo pracujete v prostředí, které je hlučné?I přesto se dá proti hluku bojovat. Můžete před stávající příčku postavit akustickou předstěnu s modrou akustickou sádrokartonovou deskou. Výrazně tak snížíte hluk z ostatních místností.

Akustické předstěny lze postavit ke stěnám uvnitř bytu či mezi kancelářemi. Není už tedy nutné se nechat rušit ostatními členy rodiny či kolegy. Předsazené stěny se mohou postavit také k mezibytovým příčkám a odhlučnit tak své sousedy. 

Malá tloušťka akustické předstěny (jen cca 7,5 cm), docílí velmi výrazného zlepšení zvukové izolace. 
Akustické předstěny jsou k dispozici v provedení:
předsazené stěny spřažené
předsazené stěny volně stojící


Hodnoty vzduchové neprůzvučnosti dosažené při laboratorních zkouškách systémů v autorizovaných zkušebnách prokázaly zvýšenou účinnost modré akustické desky pro izolaci proti hluku. Tyto vysoké výchozí hodnoty neprůzvučnosti navíc zajišťují optimální spolehlivost konstrukčních systémů i po jejich zabudování do stavby. A stavitelům tudíž přináší jistotu dosažení deklarovaných hodnot akustické izolace. To vše platí samozřejmě za předpokladu použití správných systémových komponent Rigips.