google-site-verification: google70c93aaf081a4354.html UA-122395467-1 UA-122395467-1 Sádrokartonové podhledy | Sádrokarton-Interiér

Sádrokarton-Interiér

Montáže sádrokartonu, rekonstrukce interiérů, odhlučnění stěn a stropů.

Sádrokartonové stropy

Využít je lze mimo jiné na montáž podhledů a konstrukcí podkroví. V případě použití desek Glasroc F Riflex lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Konstrukce obkladů stropů slouží především k zakrytí případných poškozených míst stávajícího stropu anebo nahrazují omítky. 

Desky Rigidur se používají u speciálních stropních konstrukcí, které nedovolují použití sádrokartonových desek. Například u rekonstrukcí stávajících stropů, u kterých nám výška místnosti neumožňuje další, dodatečné svěšení konstrukcí.

Zavěšené podhledy navíc umožňují snížení stropu. Tyto konstrukce slouží také k vytvoření prostoru pro vedení potřebných instalací. Spojením s minerální vlnou jako izolací, dosáhneme výrazně zlepšení izolačních vlastností místnosti.


Základními výhodami systémů pro montáže podhledů jsou:


rychlý postup stavby (bez dlouhých technologických přestávek) 
suchý proces výstavby (bez zanášení vlhkosti do stávajících konstrukcí) 
snadná opravitelnost 
dobré akustické vlastnosti a regulace doby dozvuku (ozvěny) 
zvýšení požární odolnosti 
udržování vnitřního mikroklimatu (regulace poměru vlhkosti ve vzduchu) 
splnění požadovaných stavebně-fyzikálních nároků 
ekonomická efektivitaSádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby Rigips jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech.